Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet hülye kérdés, de egy...

Lehet hülye kérdés, de egy fogorvosi rendelőben hogyan jelezzem, hogy ott vagyok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon jártam ilyen helyen ( szerencsére), de most eljött az idő, hogy meg kell látogatnom a fogorvost. Amikor a várakozóba vagyok mit tegyek? A fogorvos ki-ki néz a várakozóba, vagy esetleg kopogjak, hogy ottvagyok. Kicsit paranoiás vagyok tudom, de jobb ezeket a dolgokat tisztázni az elején :D

2013. ápr. 30. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb lenne időpontot kérni telefonon, és akkor ők már bent számítanak rád, így nem kell tenned semmit, csak menni a megbeszélt időpontban


de egyébként, ha csak spontán mész a rendelőbe, akkor is ki szokott nézni az asszisztens, és megkérdezni, hogy kinek-mi a gondja.

2013. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kimegy a segéd megnézni vannak e.
2013. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon nem jönne ki senki megnézni, van-e ott valakit: esetleg csinálj úgy, mintha mobilon telefonálnál. pl. "Hello Józsi, akkor hozod délután a könyvet? hozd a másikat is" meg hasonló szövegeket megereszthetsz. azt hiszik, tényleg telefonálsz, főleg ha a füledhez is emeled a telefont. ez valószínű behallatszik, és kijönnek.
2013. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy bunkóság váróban telefonálni, főleg "ordítozva". :D

Ki fog menni az asszisztens, ne parázz. Vagy az is lehet, hogy van recepciós. :)

2013. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as...:D
2014. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!