Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Belehalok, ha ilyen marad a...

Belehalok, ha ilyen marad a fogam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Saverózió miatt átlátszóvá váltak a fogaim elöl ,de mintha egyre jobban. :(

Vettem már rá Elmex gélt,ilyen olyan fogkrémet ,de semmi változás...

Még mondhatnám,hogy nem hogy vissza nem hozott semmit ,de nem is akadályozza meg a több kopást.:S

Ami a legjobban bánt,az az ,hogy nem szépek amiatt elöl a fogaim.

vissza lehet ezt valamivel csinálni?? hogy ne legyenek elöl ilyenek a fogaim?


2013. ápr. 23. 11:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Pont most vettem Pronamelt.:)

Igen,ha én is refluxra gyanakszom ,sőt most már szinte fekélyre is... :( Nem tudom mit szedjek rá,majd készülök menni orvoshoz ,de még a hetekben sajnos nem tudok,ezért (is)félek,nehogy tovább romoljon.

Nagyon rossz ezt hallani ,hogy jobb nem lesz :( Akkor már ezt kell elfogadnom életem végéig,hogy a fogaim éle ilyen áttetsző marad?? :(

2013. ápr. 23. 16:01
 12/19 anonim ***** válasza:
a fogorvos megtudja csinálni gondolom, hogy ne legyen az, de fogalmam sincs milyen módszerrel, nem vagyok orvos sajnos:)
2013. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja amúgy én az Acido-Git -et ismerem refluxra, nem próbáltam, de úgy hallottam jó
2013. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jó ,köszönöm! :)

Ebben bízom én is.

(Még olyasmiben is reménykedem,hogy esetleg ez nem csak felpuhult-e ,és még visszakeményedhet... de ezt csak zárójelben jegyzem meg ,nem akarok már ezen lovagolni ennyit ,csak egyszerűen nehezen törődöm ebbe bele) de tényleg az lesz a legjobb,ha dokihoz megyek!

2013. ápr. 23. 16:09
 15/19 A kérdező kommentje:

Hú!

Köszönöm!

és ez nem szedheti le a fogamról a zománcot ,ugye?

2013. ápr. 23. 16:11
 16/19 anonim ***** válasza:
micsoda?
2013. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez a rágótabletta. de gondolom nem ,csak felmerült bennem,hogy nincsenek-e benne olyan anyagok.
2013. ápr. 23. 16:42
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem sem:)
2013. ápr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A zománc elváltozásai, puhulása, kopása sajnos nem fordítható vissza, magától, de még kezelés hatására sem fog újrakeményedni.

Azt hogy refluxod van az orvosod mondta, vagy te gyanakszol rá? Vagy lehet hogy csak én értettem félre, de a kezelőorvos (háziorvos, fogorvos stb.) tanácsa nélkül inkább ne kezd magad kezelni, mert lehet hogy csak rontassz a helyzeten.

2013. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!