Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet hogy buta kérdés de...

Lehet hogy buta kérdés de orrsövény műtét után mikor mehetek fogat tömetni?

Figyelt kérdés
van egy elég szuvas fogam amit be szeretnék újra tömetni de elvileg nem akarják-ez hosszú-lényeg hogy a fogorvosom csak májusban tud fogadni viszont ápr 29én műtétem lesz és nem tudom mikortól lehet mozogni úgymond..a kórházban nem tudom megkérdezni mert csak 29én a műtét napján találkozom az orvosommal.előbb meg mehetnék tömetni de az nem sztk és nincsen pénzem fizetésig ami meg május eleje.
2013. ápr. 14. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

én a műtét után kb 2 hétig nem voltam olyan állapotban, hogy fogorvoshoz mehettem volna. Nekem még eltartott mire kitisztult az orrom és tudtam lélegezni. Ha a légzésed rendben lesz, nyugodtan mehetsz fogorvoshoz.

Csak nem lehet megerőltető mozgást végezni, ill. hajat mosni 1 hétig

2013. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm a választ...volt már arcüreg műtétem de orrsövény még nem, most a kettő lesz egyben mert ki kell mindent pucolni meg szétszedni az összenövéseket és kiegyenesíteni az orrom...na nekem a hajmosás tilos egy hétig az gáááz :)) de otthon leszek szóval biztos betartom
2013. ápr. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!