Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog lehet talán? A...

Bölcsességfog lehet talán? A hátsó őrlőknél? Lehet ezeket kezelni, valami eljárás?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj napok ota már mint a két oldalt egyszerre és nem tudok vele mit kezdeni borzasztoan fáj mikor fel kelek és nem akar elmulni, beveszek rá egy algopirint, és 10-12 óráig semmi bajom nem is érzem, aztán megint, nem tudom meg határozni pontosan hogy meik fogam fáj csak ott valahol fáj!

2013. márc. 28. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egyik fogad be va gyulladva.Ennek tipikus tünete az éjszakai lüktető fájdalom.A kisugárzó fájdalmad,ha a füled irányába tart,akkor alsó fog,ha a halántékod felé akkor felső.Elvileg lokalizálódni szokott.

Ez a lüktető fájdalom akkor múlik el magától,ha a fogideg elhal.Persze ez nem jelent gyógyulást sajnos.Inkább nem folytatom,de ha tudok,szivesen segítek.

2013. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelés,gyulladáscsökkentő fájdalom csillapító,esetleg antibiotikum de csak indokolt esetben.
2013. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már elmult nem tudom mi volt lehet az éjszaka során erösen nyomtam egymáshoz a fogaim és atool de már elmult köszönöm a segitséget és a válaszokat!! :)
2013. márc. 29. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!