Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma húzták ki a bölcsességfogam...

Ma húzták ki a bölcsességfogam, és a friss sebben látni lehet egy fehér valamit. Ez most egy fogdarab, vagy már gyógyul a seb?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A seb az fokozatosan gyógyul. Egyébként nagyon fájt? Mert nekem is ki kell húzni :S
2013. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha túl nagy a seb, akkor gézt szoktak belenyomni, és arra kell ráharapni, hogy hamarább elálljon a vérzés
2013. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt a fehér valamit ha megpiszkálod akkr el tudod dönteni kemény -e vagy nem. De általában nem hagynak benne fogdarabot erre nagyon ügyelnek. Inkább pici gyulladás lehet de az elmúlik hamar. Egy két napon belül begyógyul, ha minden jól megy.
2013. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem a vérzéssel van baj, hanem valami fehér akármi van a sebben.

Egyébként nekem kicsit fájt, mert le volt törve szinte az ínyemig, és kalapács meg véső (legalábbis ahhoz hasonlított :D ) segítségével szedték ki :) De anno a másik oldalon is volt egy hasonló fogam, csak nem volt ennyire letörve, azt meg sem éreztem :) szóval ha nincs letörve nagyon a fogad, akkor meg sem érzed :)

2013. febr. 18. 21:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Néztem, szerintem kemény :/ de olvastam hogy akár ki is lökődhet, mind1, reggel meglesem, aztán majd eldöntöm hogy irány vissza vagy sem :)
2013. febr. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!