Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri fogszabályzót csináltatni?

Megéri fogszabályzót csináltatni?

Figyelt kérdés
Tudjátok 12 vagyok és rettegek a fogorvostól..egyszerűen görcsbe rándul a hasam ha csak rá gondolok...Pedig nem túl szép látványt nyújtanak a fogaim..felül az egyik metszőfogam kiáll meg a szemfogaim..ugyanígy alul...csak az az egy bajom van hogy el kell menni a fogorvoshoz és utána havonta járni... :/ Borzasztó...
2013. jan. 26. 21:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És te alsó-felsőt kapsz vagy csak az egyiket?
2013. jan. 27. 19:27
 12/17 anonim válasza:

Gondolj álmaid hercegére, hogy ott áll előtted, de nem mersz rámosolyogni magabiztosan, mert ilyenek a fogaid.. Vagy képzeld el a szitut, hogy gyönyörűek a fogaid és rámosolyogsz. Na? Segített? :)

Most csináltasd meg, mert később lehet, hogy szájsebészeti műtét is kellhet. És különben is, hol lesznek addigra a cikizős bumerángok? EHHEZ BÁTORSÁG KELL, és erre büszke lehetsz, hogy BÁTOR VAGY!!!!

2013. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én alulra is meg felülre is kapok!
2013. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A foghúzásnál minden jobb, pláne a fogszabályozás. Ez nem olyan, mint a régi amerikai filmekben, ha éjszakaid van még nappal sem látszik én bánom, hogy anno nem csináltam végig, ha lesz rá alkalmam és sok pénzem folytatom :))
2013. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Anyám közölte velem hogy az iskola fogorvossal csináltatjuk mert úgy kedvezményes...amúgy meg nem férne bele a keretbe... :/ De már nem félek :DD
2013. febr. 4. 19:14
 16/17 anonim válasza:
Nekem éjszakai van de amint kinől az összes fogam (11 vagyok) rendeset kapok...abszolút megéri,mert jobb ilyenkor mint felnőttkorban. Nekem s ezt mondták mikor megkaptam az éjszakait. :-)
2013. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia!Elmesélem neked az én példámat, 21 éves vagyok tavaly nyáron csináltattam meg az állandó fogszabályzóm, mert 18 éves kor felett már nagyon drága, és csak most sikerült összegyűjtenem rá a pénzt. Ne félj tőle, nagyon megéri! én imádom egyáltalán nem fáj, amit mások fájdalomnak írnak le, az csak olyan inkább zavaró érzés , de hamar meglehet szokni és a végeredmény a fontos ha most még nem is érted, hogy miért hidd el, sokkal cikibb egy kusza fogsor főleg majd középiskolában meg mikor már bulizni jársz mint egy fogszabályzó! úgy hogy bátran menj el, és ne félj a foghúzás sem fáj , én 10 évig rettegtem mire elmentem, és már bánom, hogy nem a te korodban hittem el amit anyukám mondott!
2013. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!