Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri fogszabályzót csináltatni?

Megéri fogszabályzót csináltatni?

Figyelt kérdés
Tudjátok 12 vagyok és rettegek a fogorvostól..egyszerűen görcsbe rándul a hasam ha csak rá gondolok...Pedig nem túl szép látványt nyújtanak a fogaim..felül az egyik metszőfogam kiáll meg a szemfogaim..ugyanígy alul...csak az az egy bajom van hogy el kell menni a fogorvoshoz és utána havonta járni... :/ Borzasztó...
2013. jan. 26. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megéri! :) Hidd el később nagyon szép lesz. Én most 22 évesen csináltatok. Hajrá! Nem kell félni, ki kell fogni egy aranyos fogorvost!
2013. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást de naon félek o.O
2013. jan. 26. 21:33
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez természetes szerintem! Kicsit én is félek :)
2013. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De nekem az volt az első élményem a fogorvosnál hogy: Helló néni.foghúzás...nem volt túl kellemes..
2013. jan. 26. 21:52
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak rossz élményeim! Keresni kell egy rendes orvost, én magánorvoshoz megyek! És te?
2013. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, tényleg nagyon megéri! Nem fog olyan dolgot csinálni (esetleg a foghúzáson kívül), ami fájdalmas lenne. Mintát vesz, felragasztja a tappancsokat, mikor visszamész kontrollra, drótot és gumit cserél. Nekem 2 évig volt fölül, 1,5 évig alul, és az utolsó pillanatban is könyörögtem anyának, hogy mégsem szeretném. Annyira örülök, hogy nem engedett megfutamodni.
2013. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De olyan ronda leszek :s ...3 évig!!! :,( És ott fogok virítani egy bicikli láccal a számban...
2013. jan. 27. 11:20
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is féltem a fogorvostól! :)

Amikor először tömték a fogamat, nem jó helyre adta a fogorvos a szurit, így mindent éreztem. Nem volt kellemes, mondhatom... :D Azóta rettegtem a fogorvostól, de belevágtam, és nem bántam meg. Húzták a fogamat, meg mindent csináltak vele ott is, de nem fájt, s egy idő után nem féltem. Sőt, 3 bölcsességfog csírát ki fognak vágni az ínyemből, de már nem izgulok.

Pedig amikor először mentem, remegtem. Rendesen remegett a kezem, már azt sem tudtam hol vagyok, teljesen elszédültem. Az ájulás szélén álltam. A szívem a fülemben dobogott, s majdnem agyvérzést kaptam. :D De nem éri meg így izgulni. Ha fájni is fog: ki lehet bírni. Mindenki kibírja.

Sok sikert! ;) 14/l

2013. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne ezzel foglalkozz, fiatal vagy ilyenkor jó átesni ezen! Én már 22 vagyok, nekem még cikibb...de valahogy nem érdekel! Légy rá büszke! Hordhatod büszkén, hogy te teszel a fogaidért.. és ez a pár év semmiség! Amúgy nem csak fémszínű van, van porcalán illetve zafír is! Sőt van amelyiknél kiválaszthatod hogy milyen színű gumik kerüljenek rá! :) Ez is jópofa tud lenni!
2013. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Remélem... :/
2013. jan. 27. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!