Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány évig kellene állandó...

Hány évig kellene állandó fogszabályzót hordanom, hogy rendben legyenek a fogaim? (képek)

Figyelt kérdés

Az első 2 fogam becsúszott, a mellettük levők pedig kicsúsztak. Anyukámnak is ilyen volt, de ő nem viselt fogszabit. 2. osztályos középsulis vagyok, szeretném ha az érettségire kész lenne.


[link]


[link]


[link]


[link]


16l


2013. jan. 23. 00:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
aha először lenyomatoznak, de attól kezdve már nagyon gyorsan megvan a fogszabi
2013. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy épp annyi azért már nem fog kelleni, mert lesz hely hova húzodjanak. És gondolom, úgy könnyebben jönnek helyre. Az egyik osztálytársam is azt mondta, hogy kb. 6 hónap, esetleg 1 év. Remélem az érettségire kész lesz. :)
2013. jan. 24. 01:03
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom...azért abban az 1évben ne bizzál:/
2013. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább másfél évvel számolj. De! Egy dolog tuti: ha érettséginél fent is lesz még a fogszabi a fogaid már tuti lent lesznek a helyükön csak még igazítani kell őket. Tehát, fogszabályzóval is szép lesz :) De ha most vagy 16 akkor sanszos, hogy érettségi időszakra végzel vele ;) Csak hord utána az éjszakait becsülettel, mert visszacsúsznak a fogak. Minél előbb rákérdezel a dokinál, annál hamarabb kezdhetitek el a szabályozást. És még támogatva is vagy, így nem is lesz olyan drága :))
2013. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Remélem teljesül a kívánságom.:)
2013. jan. 25. 20:43
 16/19 anonim válasza:
Nekem a felső két hatos állt ki és magándokihoz elvitt anyum és egyből feltették a porcelán fogszabit (176 ezer nem olcsó mulatság) azt hittem hogy fél év mire visszamegy ...most 1 hónapja van fent és visszament mindkettő :) Már most gyönyörű szerintem a végeredmény de húztak fogat (2) Szerintem másfél két évig tuti fent lesz neked nekem másfél évig kell fent lennie! Sok sikert!
2013. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem találhatóak a képek!
2013. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát persze, mert januári a kérdés :)
2013. máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Öröm lenne csókolni a szád.
2013. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!