Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány évig kellene állandó...

Hány évig kellene állandó fogszabályzót hordanom, hogy rendben legyenek a fogaim? (képek)

Figyelt kérdés

Az első 2 fogam becsúszott, a mellettük levők pedig kicsúsztak. Anyukámnak is ilyen volt, de ő nem viselt fogszabit. 2. osztályos középsulis vagyok, szeretném ha az érettségire kész lenne.


[link]


[link]


[link]


[link]


16l


2013. jan. 23. 00:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tök ari vagy :) Amúgy sajnos nem tudom mennyi idő alatt lenne olyan amit te szeretnél.
2013. jan. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:) Amúgy messziről nem látszik nagyon, de engem zavar. És szerintem nem szèp.
2013. jan. 23. 01:30
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy mennyi hely van a szádban, húznak-e fogat, vagy kapsz-e szájpadlástágítót. Szerintem menj el egy dokihoz, ő végez egy állapotfelmérést, meg elmondja, hogy mit hogyan tudna csinálni. Én amúgy csak ajánlani tudom, nagyon nem bántam meg, hogy megcsináltattam.
2013. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki. Kis aranyos. :)
2013. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szeptemberben húzattam fogat fent és egy kicsit helyre jött a bal oldalon kiálló fogam. Nemsokára megyek a másik oldalon is húzatni. De nem szeretnék le is, mert lent rendben vannak a fogaim.
2013. jan. 23. 10:07
 6/19 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne dokival megbeszélned ezt, feltérképezné a helyzetet, én először csak alsó fogszabit akartam, de a harapás helyzete miatt a felsőt is szabályoztatni kellene. Meg is fogom csinálni. Annyiban gáz a dolog, hogy már 24 vagyok, és a legszebb évem mennek miatta tropára nekem is, de már olyan szinten zavar, hogy ez sem érdekel :). Szóval doki, ő fogja megmondani mit és hogyan.
2013. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A második képen látszik hogy a jobb oldali kiálló ki van lyukadva. Egyébként szép a fogsorod szerintem :)
2013. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ha össze kell szabályozni az alsó és felső fogaid összeharapását, akkor kapni fogsz alulra is. hogy meddig azt még sokszor a dokik sem tudják megmondani, de sztem érettségire rendben lesz :) csak menj hamar mert sokszor hónapokkal előre tudnak időpontot adni
2013. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs kilyukadva. Ami volt, azt megcsináltattam. Most maradt a húzás és a fogszabi. Holnapra van időpontom, de meglehet, hogy csak levételezik, vagy mit.
2013. jan. 23. 21:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak az egyik fogam volt egy picivel beljebb a többinél,nem annyira mint a tied.Most tartok 1év 2hónapnál...szóval szerintem erre még te rászámolhatsz egy fél évet simán:SBár ne vagyok orvos,nem tudhatom,csak saját tapasztalat alapján írom
2013. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!