Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van ilyen fogszabályzó? Vagy...

Van ilyen fogszabályzó? Vagy valamit elrontottak? :SS

Figyelt kérdés

A nővéremnek is volt fogszabályzója és mesélte hogy mennyire fájt mikor a hátsó fogaira ráhúzták a gyűrűt. A napokban nekem is feltették de gyűrű viszont nincs a fogaimon csak a sima brekettek vagy mi. :D Feszül a fogam meg nagyon fáj , enni sem bírok, lehetséges hogy így is jó ? Vagy elszúrtak valamit?

Vagy esetleg ez valami újfajta gyűrű nélküli??(rendes rögzített fogszabim van )

Nemigazán értem.. :S


2013. jan. 17. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem muszáj, hogy legyen gyűrű. a fájdalom normális, az evést /harapást ne is erőltesd :)
2013. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,nekem is ilyen van,ez tuti valami újítás,nem is értem,hogy eddig minek kellett egyáltalán gyűrű.
2013. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyűrűt azért teszik fel szerintem,mert kell fogívtágító vagy távtartó,és ugye azt a gyűrűn rögzítik.Nem hiszem hogy a korszerűsítés miatt nincs..:)
2013. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem 3 napja tették fel, gyűrűvel. a gyűrű azért kell, mert nem elég tág az állkapcsom, és kell a hely a fogaimnak. a gyűrű tart egy ívet, ami a szájpadlásomon van.

több ismerősömnek van gyűrű nélküli, nekik fogat is húztak, vagy esetleg jó volt a méret. :)

nagyon nem a korszerűsítés az oka.

az evést ne erőltesd, megnyugtatlak, én már bírok enni vmennyire, de kb így fog fájni még 1,5 évig. :))

2013. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fog addig fájni ne beszélj butaságokat:DMegrémíted szegényt...Nekem kicsivel több mint 1 éve van fent,és már egyáltalán nem fáj:)Rágózok,mogyorót eszek,a cukorkákat is simán kettéharapom,bármit meg lehet enni.Persze,azt mondják ne tedd de egyszerűen nem lehet betartani:)fél év után már egyáltalán nem fog fájni,max néha az aktiválások után 1 hét,de az se biztos,nekem sose fájt..első hónap rossz volt utána már elviselhető:)
2013. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!