Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetnék, mi a megoldás?

Mit tehetnék, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja elmentem a fogorvoshoz gyökérkezelésre, kifúrta a fogam a felső állkapcsomon a metszőfogam mellett, de nem tömte be a lyukat. Párszor visszamentem, megpiszkálta valami tűvel a lyukon át ami borzasztóan fájt, aztán ugyanezt csinálta érzéstelenítővel is, de ugyanúgy fájt. Azóta sincs betömve mert 3-4 ínjekció ellenére is érzem a fájdalmat, betömni addig nem akarja amíg ez van, lüktet, piros az ínyem felette ami szintén nagyon fáj, ha megszívom a lyukat akkor véres rosszízű valami jön ki ami egyébként magától is szivárog, teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek? Váltsak fogorvost? A 9. Kerületi SZTKba járok felnőtt fogászatra, de azon kívül hogy elrontotta az addigi ép fogam, semmit nem csinált.
2012. dec. 3. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hónap az sok idő. ha gyökérkezel utána mondjuk vissza kell menni kb 1 hét múlva tisztításra, de ha lassabban ürül, többször is lehet menni. és addig valóban nem zárják le még érzékeny a fog. de egy fogdoki váltás nem árthat az sztk-s fogdokik amúgy se jók
2012. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jártam tisztításra 4 héten át..
2012. dec. 4. 01:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felkeresnék egy magánorvost! Én foghúzással jártam így, sztks doki volt és eléggé elrontotta. Találtam egy nagyon rendes magánorvost, hozzá járok épp gyökérkezelés alatt áll az egyik fogam. Nekem sose hagyta szabadon a lyukat, gyógyszeres tömést rakott be. Lehet neked azért nem gyógyul mert szabadon van és így csak a bacik mennek be!
2012. dec. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még a klinikán se hagyták nyitva, henm mindíg ment bele gyóógyszeres tömés.
2012. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak én szenvedek itt... Köszönöm hogy írtatok, így már tudom hogy milyen 'orvos' volt az enyém.
2012. dec. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!