Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számíthatok ez ügyben?...

Kathrin01 kérdése:

Mire számíthatok ez ügyben? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
Van egy gyökérkezelt fogam alul (Rágófog)tegnap ráharaptam valami keményre és a belő oldala a tömés mentén letört. Nem esett ki csak mozog. mire számíthatok a fogorvosnál? Kipotólja a fogat vmilyen anyaggal vagy kihúzza?
2009. aug. 13. 07:54
 1/6 anonim válasza:
A gyökérkezelt fogak alapból gyengébbek,törékenyebbek, mint amelyikben bennehagyták az ereket idegeket...Velem történt egy hasoló eset, csak nekem ki is esett a letört darab a fogamból...Ki kellett húzni...
2009. aug. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja pótolni.Nekem is úgy volt.
2009. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az előző vagyok... Amúgy teljesen fogorvostól függ... Ha jó fogdokihoz mész akkor, talán még tudja pótolni, persze nem olcsón... (nekem tegnap 11 ezerért raktak rendbe 1 rágófogamat...)
2009. aug. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is pótolni fogja.
2009. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Doki függő, nekem olyan fogamat hoztak helyre (gyökérkezelt,törött szóval csak jó indulattal volt fog ) amit az előző dokim már 2 pótlással ezellőtt kiakart húzni. Több 10 éve megvan a fogam, bírja ameddig bíja:)
2009. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most jöttem meg, nem húzta ki, csak kivette azt a darabot, ami mozgott, és rakott bele egyideiglenes tömést. Persze a vége úgy is a húzás lesz, vagy pedig korona.

2009. aug. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!