Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Előfordulhat, hogy a gyökérkez...

Előfordulhat, hogy a gyökérkezelt fog melleti fog fáj gyökérkezelés után? Miért?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelték az egyik fogamat. Most úgy érzem, hogy a mellette lévő fogam fáj, nem tudok ráharapni, stb. Ez lehet a gyökérkezelés oka?


Régen húzták ki fogamat, rémlik, hogy akkor is megszenvedte a kihúzott fog melletti fog a dolgot, de lehet csak képzelem. Előfordulhat, hogy a másik foggal is baj van, vagy ez természetes?



2012. okt. 30. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg lett bolygatva az is, szerintem természetes, hogy fáj.
2012. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem januárban volt gyökérkezelve, gyökértömve meg még ki tudja mit csináltak vele az egyik fogam... és a mellette lévö elöször nem kifejezetten fájt, csak olyan nem is tudom...érzékeny volt, de nem melegre vagy hidegre, hanme pl ha ráharaptam...most meg tök olyan, mintha lyukas lenne.fájni viszont nem fáj...
2012. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!