Fogszabályzó?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 18:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Régebben jártam fogszabályzóra és azt mondta a doki hogy 4 fogat ki kell húzni, kaptam kivehető fogszabályzót de nem használtam!? Azt is mondta a doki hogy majd 13 évesen kell állandó fogszabályzó,és én meg ebbe a hónapba leszek 13 :(( Én meg nem mentem vissza már 4 éve, és nem merek vissza menni mert le fog cseszni.??? Félek a foghúzástól!!!én már nem is merek röhögni mert meglássák a görbe fogaimat) És a környéken ez az egyetlen legjobb fogszabályzós! szerintetek mit csináljak???
2012. okt. 28. 18:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
menj vissza, ne aggódj, lehet, h lesz egy megjegyzáése arról, h kellett volna hordani, stb, de ő is tudja, h még gyerek vagy, nem fog úgy felelősségre vonni, mintha érett, felnőtt ember volnál (az írásodból látszik, h nem is vagy az :-))
2012. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Szembe kell nézned az elmúlt 4 év hanyagságával. Nem viccből adta a doki a kivehetőset. Gondolom azért adta, hogy úgy alakítsa a fogad, hogy lehessen rá állandót rakni. Szerintem nem fog így fogat sem kihúzni, állandót sem felrakni, mivel te sem csináltál semmit az elmúlt években.

Nem hinném, hogy nagyon leb*szna a doki, mivel neki ez csak munka. Ő csak a te érdekedben dolgozott volna. Lehet, hogy ha most felrakta volna az állandót, akkor mondjuk 2 év múlva már szép fogaid lettek volna. Így most lehet, hogy megint kéri, hogy használd a kivehetőset, utána kapsz állandót és így lehet csak 3-4 év múlva lesznek szép fogaid.

2012. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet a fogaidról hogy milyenek most?
2012. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen küldhetek de nem tudom hogyan kell!
2012. okt. 28. 18:53
 6/9 A kérdező kommentje:

Küldtem egy levelet!

De én azért kaptam kivehető fogszabályzót mert még kicsi volt a szám és azt mondta a doki hogy 13 évesen érdemesebb felrakni! De köszönöm a válaszokat!! Jól esett :))

2012. okt. 28. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj vissza nyugodtan:) Később nagyon fogod bánni, ha most nem mész el, én is így jártam.
2012. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Neked még mindig görbe a fogad? :O
2012. okt. 28. 19:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahaa. Tudod nem mindenki 13 éves ám :D 21 vagyok, nem támogatja már a TB a fogszabályzást, 300ezer forint lesz. Ezt az összeget meg időbe telik ám összekaparni :)
2012. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!