Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg van fehéritő hatása,...

SpeedyDeejay kérdése:

Tényleg van fehéritő hatása, ha szódabikarbónázott fogkrémmel mosunk fogat?

Figyelt kérdés
Sokan mondták ezt, természetesen a fogorvosok jót nevetnek ezen...
2012. szept. 21. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fehérít, de ne vidd túlzásba mert állítólag rontja a fogzománcot.Inkább fehérítő hatású fogkrémet használj.Van belőle sokféle és nem drágább.A fogorvos gondolom, azért nevet, hogy ostobának érezd magad és inkább vele fehéríttesd ki a fogadat.Potom minimum 50 000 Ft ért.
2012. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van fehérítő hatása, de a fogzománcot halálba küldi ha sokat használod.

Van egy aloe verás fogkrém, vagyis több :D Az egyiket amit használtam az nagyon drága volt...Használt is rendesen, de nincs mindig rá pénz, ezért múltkor vettem Rebi Dental fogkrémet, az is aloe verás, és azt hiszem 2-300 forint körül van...:) És az is épp annyira volt hatásos ( ha nem hatásosabb) mint a drágábbik :)

A fogorvos meg persze hogy jót röhög rajta...:D

2012. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, de jó káros, attól lesz világosabb a fogad hogy ledörzsöld kicsit az elszíneződött zománcot... Ha meg túl sokat használod...
2012. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rebi Dental fogkrémet hol szerzed be?Én még sehol nem láttam ilyet, pedig érdekelne.Nem is tudtam, hogy az aloe fehérít is.
2012. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

itt is megtudod rendelni :) [link]


De nálunk itt a CBA-ba is van :D

2012. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi!Tényleg nem láttam még ilyet.Remélem a Békéscsabai boltokba is eljut még ebben az évezredben :)
2012. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és az használ is valamit? mert kipróbáltam egy rakás, méregdrága hi-tech fehéritős fogkrémet, de nem használtak semmit.
2012. szept. 21. 13:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem például a viszonylag olcsó colgate whitening is fehéríti a fogaimat.Meg a fehérítős amodent.Szerintem ezek is jók.De ha esetleg rendszeresen kávét, teát iszol akkor nagy csodát ne várj.
2012. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen használ :)
2012. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kávét reggel szoktam inni, teát ritkán, és a dohányzásról is erősen leszokó félben vagyok.
2012. szept. 22. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!