Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rezekciós műtét után meddig...

Babywasser kérdése:

Rezekciós műtét után meddig látható az a kis "lyuk" ami a gyökérrésznél látszik?

Figyelt kérdés

Szept 7.-én volt egy rezekciós műtétem a szájsebészeten (jobb fölső 4-es fog), illetve a ciszta miatt a gyökér külső részén ami volt kis dudor (gyulladt szövet)azt vágta ki a szájsebész.

Ezt a részt összevarrta.

Miután kiment az érzéstelenítés az maga volt a pokol. Vasárnapra már a duzzanat felment a szemem alá, az egész jobb oldali arcfelemen szétterjedt és elviselhetetlenül fájt. A szájsebészem tett bele egy gumi csíkot és dalacin-t valamint cataflam-ot írt fel. Ettől jobb lett,3 nap alatt lement a duzzanat, lilulás, illetve a gyulladás elmúlt. Tegnap voltam 14.-én varratszedésen. Kiszedte a gumicsíkot a lyukból illetve a varratot. Kérdeztem hogy az a lukkal mi lesz, annyit mondott rá hogy majd begyógyul. Az a luk ahogy nézem a gyökér fölső részénél van. Ez lenne az amit kifúrt csonti részt, és a bőr még nem forrt ott össze vagy az láthatatlan?

25.-e körül kell még egyszer visszamennem.


Tudtok erről valamit hogy mi az s meddig van ott?



2012. szept. 15. 19:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!