Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felváltva fájnak a fogaim....

Felváltva fájnak a fogaim. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyszer elől fáj, aztán az alsó fogsorom hátul majd a felső fogsorom hátul.

A hidegre általában érzékeny és akkor szokott fájni. De egy kis idő múlva elmúlik. De már több órája fáj (máskor hamarabb elmúlik).



2012. aug. 29. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, még az arccsontom is fájt sokszor, meg a fülem.Nekem rossz volt a szemem.Egy hét állandó szemüvegezés után elmúlt.(fogalmam sem volt róla, hogy a kettő között kapcsolat van.)Amúgy lehet huzattól is, vagy arcüreggyulladástól is.
2012. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyik begyulladt és kisugárzik hol ide, hol oda, kellene egy panoráma röntgen és a doki megnézi, hogy kopogtatásra melyik érzékeny.

Nekem nemrégiben nagyon fájtak a felső fogaim, de akkor arcüreggyulladásom volt és csak a felső fájt, az az alsóra nem terjed ki.

2012. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmegyek a fogorvoshoz.
2012. aug. 29. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!