Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzott fog (? ) nem engedett...

Kihúzott fog (? ) nem engedett köszönni?

Figyelt kérdés
Szóval ki lett húzva a fogam lassan 1 hete (régen volt gyökérkezelt és mostanában begyulladt ezért ki kellett húzni) nagyon fáj, nem hiszem hogy begyulladt volna az ínyem, de egyszerűen nem bírok vele, gyógyszert nem szeretnék állandóan bevenni, Tantum Verdével öblögetem de nagyon fáj így is úgy is, valami ötlet? Nem tudok most visszamenni a fogorvoshoz..(?)
2012. aug. 19. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig már rég vissza kellett volna menned a fogorvoshoz. Menj el akkor az ügyeletre. 1 hét után véleményem szerint nagyon nem kellene fájnia. Valószínűleg ha hiszed, ha nem, alveolus. Vagyis magyarán begyulladt a fogmeder. Menj el az ügyeletre, kitisztítják a fogmedert és utána el fog múlni a fájdalom.
2012. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt, ma elmegyekk
2012. aug. 20. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál az ügyeleten?
2012. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam, felírt valami gyulladàscsökkentőt, kivàltottam kivettem 1 kapszulàt rànéztem és magàtól elmúlt..
2012. aug. 22. 02:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!