Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehetne tenni a fogammal?...

Mit lehetne tenni a fogammal? Fogszabályzó kéne, vagy igazodna?

Figyelt kérdés
a felső fogsoromban bal oldalt van még 1 tejfogam ami most kezdett el mozogni, de mögötte már kinőtt a csont fogam.tudom, hogy ki kell húzatni, de félek, hogy utána ott maradna a helye és a csont fog nem igazodna magától a helyére (a fog magától való igazodásáról fogorvos ismerőstől hallottam) így nyilván fogszabi kéne, de arra meg ha jól tudom akkor nincs támogatás és nem lenne rá elég pénzünk.szerintetek mit lehetne tenni?
2012. aug. 16. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Támogatás van,olyan 40-50E ívenként az sztk-ban 18 alatt és nem kell fizetni az aktiválásért.Magánrendelőben 100 felett szokott lenni egy ív havi 3-5000 ft aktiválási díjjal.
2012. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
melyik fogról van szó? ha hátsó,őrlőfogról, akkor ne aggódj, a helyére fog igazodni. szem és metsző fogaknál nehezebb a helyzet, oda már lehet, hogy kelleni fog a fogszabi.
2012. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
októberben leszek 18 és a szemfogamnak kééne igazodnia :P
2012. aug. 16. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!