Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet a fogammal kezdeni?...

Mit lehet a fogammal kezdeni? Fogszabalyzo? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok...szepek a fogaim semmi baj nincs veluk egyedul az egyik fogam ugymond a vampir fogam:) kocsit ki van allva...

nah most fogszabalyzot nem akarok hordani nappalit mert nem muatakoznek vele,a masik meg hogy masfel evig foleg...

van e ra valami olyan megoldalas hogy kiveszik a fogam es ujat tesznek bele vagy valami...???

eloszor itt gondoltam hogy megkerdezem,es utana az orvost...elore is koszi a segitseget!!!


2010. ápr. 2. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz fogszabályzót,nem fogja egyik orvos sem kihúzni az egészséges fogad.Ha kihúznák,lehet nem férne a helyére korona.

Kérdezdd meg a dokit,mert lehet hogy éjszakaival rendbe lehet hozni,csak eltart egy darabig.Meg hát 21 éves vagy,ilyenkor már kicsit hosszabb ideig tart a kívánt hatás elérése.De legjobb ha dokit kérdezel:D

2010. ápr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

21 évesen már nem használ az éjszakai, ép szemfogat meg épeszű doki nem húz ki, mivel az a legerősebb fog, a későbbiekben még sok hasznát veheted.

Szerintem ne zárkózz el a fogszabitól, én is 20 éves vagyok és 1,5 éve van fém fogszabályozóm (színes kis gumikkal).

2010. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

21 évesen az éjszakai nem használ

az hogy kihúzza két teljesen egészséges fogad oltári nagy ökörség nem beszélve arról hogy egy pótfog 150 ezertől kezdődik plusz feltetetés.

fogszabival fél év alatt megcsinálja. a vámpír fog a legeslegkönnyebben korrigálható esztétikai hibákhoz tartozik. *bárcsak nekem lenne csak ennyi problémám.(az én esetem a legnehezebben korrigálhatók közé tartozik.)

van diszkrét porcelán fogszabi is ami fehér - nem vas!

2010. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!