Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Led lámpás fogfehérítést...

Szisztöp kérdése:

Led lámpás fogfehérítést lehet úgy végezni ha van lukas fogam? Valakinek csináltak már így vagy előtte feltétlen be kell tömni?

Figyelt kérdés
mert a kuponvilágban van nagyon olcsón most 90 ezer helyett 14 ezerért de mivel van lukas fogam nem tudom így megcsinálják e.Utána ha időm engedi természetesen be is tömetném de az akcióról nem akarok lemaradni. _
2012. júl. 17. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszáj betömni előtte. Ha majd meglesz a fehérítés, akkor ugye egy-két árnyalattal másabb színű lesz a fogad, és ha majd elmész betömetni, akkor az orvos úgyis olyan tömést rak be, ami ugyanolyan színű, mint a fogad. Legalábbis ahova én járok, az így csinálná.
2012. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi mert valahol azt olvastam hogy csak tömés után fehérítenek néhány helyen...de ha én kifejezetten kérem akkor előtte is???vagy ezt helye válogatja?
2012. júl. 17. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. De ha elég felszerelt a rendelő, ahova mész, akkor megkérheted őket, hogy először fehérítés, és aztán tömés.
2012. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy csak a fognyaki szuvasodás a kizáró ok,nekem is fehérítés után kezeltek két fogamat.
2012. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM lehet lyukas foggal fogfehérítést végezni. Ezért kell előtte elmenni vizsgálatra, a lyukas fogakat betömik,a fogkövet leszedik,polírozzák és teljesen előkészített felületen fehérítenek.
2012. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!