Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy nagy rágófogam aminek...

Van egy nagy rágófogam aminek a fele már letört, és szerintem a másik fele is lefog idővel, ki szeretném húzatni, mit mondjak hogy kihúzzák, mert meg akarják menteni, de nincs értelme szerintem szenvedni vele?

Figyelt kérdés
Fogászaton ki húznak ilyen félig letört nagy rágófogat vagy csak szájsebészeten?
2009. júl. 13. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hová jársz. Nálunk pl. szájsebész rendel a síma fogászaton, így nem küld el senkit a szájsebészetre.

Ha azt mondod, hogy húzzák ki, akkor kihúzzák, de biztos győzködni fognak, hogy ne. Én is így voltam egyszer, mindenáron ki akartam húzatni, mert féltem a gyökérkezeléstől, de csak rábeszéltek. Egyáltalán nem bántam meg, szerintem te se akard feltétlen kihúzatni.

2009. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekemis egy ilyen fogam volt, csak az egyik oldalsó lemeze volt már meg, a fog középen azmár csak vmi puhább vmi volt.

nekem fogorvos húzta ki, ütötte, kalapálta, rángatta, majd kijött :D

amúgy sztem ha elmondod h neked az a fog nemkell, és aztszeretnéd h kihúzzák, akkor kifogják húzni. énis úgyvoltam vele, ha megakarja menteni, akkor elmondom h inkább húzza ki.

2009. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!