Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ép fognak számít-e?

Ép fognak számít-e?

Figyelt kérdés
A fogorvosom azt mondta,hogy nem lyukas a fogam csak túl mélyen vannak a barázdák és elszíneződött.Ezt viszont csak úgy tudja kezelni,hogy kifúrja teljesen és betömi.Nem tudom,hogy érdemes lenne-e széttömettetni a fogam.Fontos lenne,hogy ép legyen a fogam,mert ahova megyek ott ez követelmény.

2012. júl. 11. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Barázda zárást lenne érdemes csináltatnod. Ha csak elszíneződött, meg tudja úgy is csinálni az orvos, hogy kitágítja a barázdádat, és úgy teszi bele a barázda záró anyagot.
2012. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!