Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Hogy hogyan...

Fogszabályzósok! Hogy hogyan kell enni-inni ezzel a tágítóval?

Figyelt kérdés

Az állandó fogszabályzó előtt 5 hónapig tágítót raktak a fogamra.Ez egy ilyen fémszerű vacak,amit reggel-este állítani kell.Ma felrakták.Nem tapad rá teljesen a szájpadlásomra,kb.2 centiméter távolság van.Így se enni,se inni nem tudok.Reggel 10 óta az ég világon semmit,de semmit nem ittam,se ettem.Már 3× kiborultam,sírtam,ordítottam.Nagyon csúnyák a fogaim,így nem tehetem meg azt,hogy visszamegyek,és levetetem.Már pedig 5 hónapig nem bírom ki evés-ivás nélkül......Ráadásul még 2 fogamon rajta van jó vastagon ilyen ragasztó,amivel felragasztották ezt az izét,így még rágni se tudok.A városban a legjobb fogorvosom van,de még így is bajom van.Valaki legyen olyan kedves,és magyarázza el,hogy a hogy a p***ába kell enni-inni,mert komolyan mondom megölöm magam.......Nem tudom elviselni ezt a vackot a számba.Valaki segítsen,akinek volt ilyenje!

12L



2012. júl. 10. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor bezzeg szartok válaszolni.Bezzeg,ha oltani kell valakit,akkor mindjárt jöttök ezren....
2012. júl. 10. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Fényképezd le és töltsd fel hogy milyen készüléket kaptál pontosan és hogy helyezkedik el a szádban!
2012. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van mint amit leírtál annyi különbséggel, hogy ezt nem kell állítani, és ezt a fogszabályzóval együtt rakták fel. Nekem már 10hónapja van fent, szóval nem fogsz éhen halni. Az elején tényleg fura, mindig beleragad a kaja és olyan mintha megfulladnál. Amikor ittam meg mintha a vízzel együtt lenyeltem volna, vagy valami hasonló érzés volt. A felesleges ragasztó az lefog kopni egy kis idő után. Amúgy rendesen ugyanúgy kell vele enni, inni stb... Megfogod szokni nyugi, nem kell hisztizni. Amikor majd felrakják az állandó fogszabályzód akkor az hátul szinte mindig sebesre fogja szurkálni a szádat. Amikor meg majd húzza a fogaidat napokig annyira fog fájni, hogy harapni nem fogsz bírni. Akkor is meg kellesz oldanod az evést valahogy.
2012. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húha,most láttam a kérdést,hogy van ilyen,gondoltam válaszolok.Gondolom azért már megszoktad,igaz?Rajtam,immáron kilencedik hónapja van.Enni nem tudtam,pöszén beszéltem,azt hittem nem élem túl.Most már fel se tűnik,hogy a számba van.Fogalmam sincs,hogy meddig lesz rajtam,nemrég tették fel a fogszabályzómat,azt hittem akkor leveszik...De mégsem...
2012. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ma rakták fel nekem is, ugyan ez amit leírtál. gondolom, már feltaláltad magad, hogy hogy kell enni-inni. meg tudnád osztani velem? csak inni tudok, és az is úgy hogy szívószállal, aminek az egyik felét a szerkezet fölé rakom be, csak úgy tudok inni. kérlek segíts, hogy hogy sikerült. :) 15/L
2012. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!