Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen az éjszakai fogszabályzó?

Milyen az éjszakai fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Kéne fogszabályzó,de nem tudom hogy éjszakai vagy felragasztott legyen.Amugy az éjszakai milyen?Azon is vannak ilyen brekettek mint az állandón??Akinek van éjszakai leírná hogy neki milyen,na meg a tapasztalatokat is hogy mennyire segít. :PPP

2012. júl. 9. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam az orvos döntötte el, hogy melyik legyen, az éjszakai mellett döntött, mert a felragasztottnál ki kéne húzni pár fogam, de így visszagondolva inkább ki kellett volna húzni, és felragasztani a fogszabályzót, mint ezzel szenvedni. Kérlek szépen, nekem 3 éve van éjszakai, éjjel bent van, reggel kiveszem és 5 perc múlva úgy áll, mint eredetileg. Már szinte könyörgünk anyummal az orvosnak, hogy csinálják meg a felragasztósat, de nem, megvárják míg 18 leszek, hátha többet kell fizetni..

Mondjuk nem olyan gázak a fogaim, teljesen rendben vannak, csak felül az első két fogam közt van egy pici szünet, tényleg kicsi, annyira nem is zavar, de az biztos, hogyha én választhattam volna, akkor a felragasztósat kértem volna, azzal ugyanúgy 3 évet elszenvedek(vagy kevesebbet), és kész is a gyönyörű fogsor, ezzel meg még nem tudom mennyit fogok sza.rozni.:)

2012. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki hogy dönthetek..Ha a felragasztós azt mondta hogy egy év..ja amugy nekem azért kell mert a két szemfogam feljebbről nőtt mint a többi és egy iipicit kifele áll ami nagyon zavar..ja és amugy a te éjszakaid milyen??keresgéltem a neten de nem tudom elképzelni hogy milyen lehet..
2012. júl. 9. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém ilyen, csak rózsaszín: [link]



Én a te helyedben a felragasztósat választanám, az 1 év, de biztos hogy jók lesznek a fogaid, látod én mennyit szenvedek ezzel.. De nem akarlak befolyásolni, ez a te döntésed :)

2012. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszii a képet..én is jobban szeretném a felragasztósat de azért az éjszakaival is képben akarok lenni :P hát szerintem ahogy igy elmondtad a dolgot marad az állandó :P
2012. júl. 9. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szar, mert amit éjszaka szabájoz, az napközben visszaáll.
2012. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!