Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan boltban/patikában...

Van olyan boltban/patikában megvásárolható fogfehérítő szer, ami az elszürkült gyökérkezelt fogat is kifehéríti?

Figyelt kérdés
Mindig csak olyanokat reklémoznak és árulnak, ami csak az élő fogat fehéríti, de doki nekem már fehérített gyökérkezelt szürkült fogat, nagyon nagy sikerrel. Megcsinálnám magamnak...
2012. máj. 8. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell, hogy keserítselek, a gyökérkezelt fogat csak orvos tudja kifehéríteni, mert az belülről szürkül el.
2012. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:-( el is keseredtem. Pedig oké, hogy belülről is csinálta, de volt egy sínem, amit éjjel tettem fel, és az kívülről fehérített. 1 hét alatt hófehér lett :-(
2012. máj. 8. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelt fogat az sem fehéríti ki, mert a dentin csatornácskákba befolyó vér színezi azt el. Azt pedig a zománcon keresztül nem éred el.
2012. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!