Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Napközben, amikor nincs...

Napközben, amikor nincs lehetőségem fogat mosni, mert nem vagyok otthon és mondjuk már volt egy étkezés is azóta, mivel "semlegesíthetném" az esetleges kellemetlen ízeket, szagokat, elszíneződéseket mielőtt smacizunk?

Figyelt kérdés

Mi számít elég hatásosnak erre a célra? :-)

pl. a rágót ide elég kevéskének érzem..


2012. máj. 4. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Öblögesd ki a szádat, egyél meg egy almát, és használj száj spray-t.
2012. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VAn direkt olyan rágó, ami a fogakat tisztitja is, nemcsak ize van.
2012. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, viszont ha máshol nem, akkor priviben akár jöhetnének konkrét termékajánlók (pl. ilyen fogtisztítós-rágó) is! :)
2012. máj. 4. 13:33
 4/5 anonim válasza:
Nekem a legkisebb táskámban is elvér egy fogkefe meg egy kicsi tubus fogkrém. Fogat mosni meg szinte bárhol lehet. Én munkahelyen is szoktam fogat mosni pl.
2012. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Corsodyl öblögetőt ajánlják arra az esetre, ha nem tudsz épp fogat mosni. Bár ha azt tudnád magaddal cipelni, akkor már egy fogkefe-fogkrém is elférne a táskádban.
2012. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!