Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A foghúzás fáj?

A foghúzás fáj?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 17:22
1 2
 11/17 anonim válasza:
52%
Attol függ. Ha neked húzzák,az nekem nem fáj.
2012. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ugyan már, miért kell elijeszteni szegény kérdezőt.A foghúzás nem fáj, csak az emberek bebeszélik. Aki fél, annak fáj, aki nem fél, annak nem fáj! Minden a fejben dől el. Ha sajnálgatom magam, akkor fáj. Vegyél erőt magadon, és mondogasd, nem félek, nem fog fájni!!!! Úgy is lesz, csak irányítsd erre a gondolatra az agyad. Én most, felnőtt fejjel vétettem ki a mandulámat, és az sem fájt, mert előre megbeszéltem magammal a dolgot, és tudtam az érzéseimet befolyásolni. Ne hagyd eluralkodni a félelmet, a saját agyadat csak Te magad tudod irányítani! Ez mindenre érvényes, még a dohányzásról való leszokásban is!!!!! Az egész testünket az agyunk irányítja, úgyhogy csak rajtad áll, mit érzel!!!!!!Ha akarod fáj, ha AKAROD, NEM FÁJ!!!!!!!
2012. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem fáj, az injekciót sem éreztem nagyon, pedig két helyre is kaptam. Jól elzsibbad, érzéketlen lesz a terület, ahová kapod, és alig érzel valamit. Semmi rossz nincs benne. Utána lehet rossz kicsit, miután kimegy az érzéstelenítő, valamint vérezni fog jó sokáig. Kell pár nap, mire begyógyul a helye.
2012. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Egy kezeletlen, beteg fog sokkal tovább - és biztosan - fog fájni. Választhatsz: foghúzás, ami lehet hogy fáj, lehet hogy nem, vagy rothadó fogak, ami fájdalmas is, meg bűzös...
2012. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nem akarlak megilyeszteni!!!!!!!

Ez csak az en tortenetem:

Nekem egy: rossz, nem tejfogamat huztak ki.

Nagyon fajt. Fel oraig kinoztak a szekbe.

Nem hatott a zsibbaszto!

Visszagondolni is rossz :((

Senkinek nem kivanom.

De ne ilyedj meg, biztos a fogorvosod nem olyan bena, mint az enyem VOLT! (azota nem oda jarunk)

2012. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szentkirály utcai száj sebészet, a profikra kell bízni a dolgot, én megtanultam a saját káromon! Kb. ennyi. Meg pár órával később elkezdene sajogni, ha nem vettem volna be a húzás után fél órán belül 600mg Ibumax-ot, és utána még éjszaka elalvás előtt még egyszer ennyit. "az ajánlott maximális napi adag 1200 mg több adagra (4-6 óránként) " ha reggel tízkor még utána pótol az ember, akkor fájdalom mentes lesz, ez szinte biztos. Csak a húzáshoz kell az a fránya érzéstelenítés és a szakértelem, ami több tíz éves napi gyakorlatból adódik/adódhat.
2012. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tündianya ***** válasza:
A férjemnek két teljesen beletört foga volt. Évekig halogatta, mert biztos fáj. Aztán az érzéstelenítő szuri előtt még lidocaint is kentek az ínyre, így a szuri sem volt vészes. Ha olyan a fogorvos,hogy egyben szájsebész is, akkor egészen jól ért a beletört fogak kihúzásához. Az egyik ilyen húzást végig néztem, azzal a körmös eszközzel elég jól alá tud nyúlni,így nem biztos, hogy lesz gond nálad sem. Utána pár napig érzékeny volt neki,de nem bánta meg,hogy rávette magát. :) Azóta a pótláson is túl esett már. :)
2012. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!