Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fájdalmas a gyulladt...

Mennyire fájdalmas a gyulladt elülső fog húzása?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a fogorvoshoz és felül a a jobb oldali első fogam húzzák mivel a gyökerével probléma van, Mára pedig nagyon megfájdult és elkezdet bedagadni az arcom és az orom.

2012. máj. 7. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Tud az orvos olyan érzéstelenítési praktikát, hogy ne fájjon./körbe injekciózza a foggyökérnél az ínyt/
2012. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire van begyulladva. Ha már gennyes, akkor bármennyi érzéstelenítőt nyomnak beléd, nem fog hatni. Ha még az elején vagy, akkor nincs gáz, beinjekcióznak, és nem lesz semmi probléma. Nekem a lábujjamat műtötték, mert benőtt a körmöm. Begyulladt, minden apró érintésre fájt, gennyes és véres volt. Négy darab érzéstelenítő injekciót kaptam, és ha még nem lett volna elég érezni, ahogy tűt döfködnek a gyulladt lábujjamba, utána úgy műtötték meg, hogy az egészet éreztem. Nagyon kellemes volt.
2012. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az injekció jobban fog fájni, mint a húzás.
2012. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
micsoda??? kihúzatod az ELSŐ METSZŐFOGAD??? ne!! gyökérkezelés. nekem is pont a jobb első gyökere durrant be, egy borsó lett az ínyemen. gyökérkezelték, azt mondták 2 év alatt elhal a fog és kiesik. ez volt 7 éve, azóta a helyén van egyszer begyulladt azóta, aztán kifakadt és ennyi. ki találta ki, hogy kihúzzák? szép lennél utána?
2012. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogorvosfüggő, ha béna a doki, akkor fáj. De annál biztos nem fáj jobban, mint amikor rohadtul be van gyulladva és fel van dagadva és már nem tudsz mit csinálni vele.
2012. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gyulladt szövetek nem reagálnak jól a fájdalomcsillapítóra, tehát fájhat, de kibírható. A fogorvosod is tisztában van vele, hogy ha fájni fog és meg fogja mondani. Ha bedagadt, akkor először antibiotikumos kezelést kell alkalmazni elvileg.
2012. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!