Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kisugározhat a fogfájás másik...

Kisugározhat a fogfájás másik fogra?

Figyelt kérdés

Fájdogált a fogam, elmentem fogorvoshoz. Mondták, hogy gyökérkezelni kell meg minden. Megcsinálták. Most megnéztem, meg kiment a zsibbadás és megint érzem, aztán oké, jó meg minden, volt röntgen én elhiszem, hogy gyökérkezelni kell azt a bizonyosat, de szerintem nekem a kettővel hátrébbi fogam fáj, nem az amelyiket most gyökérkezeli.... Azzal szerintem nekem semmi bajom sem volt... Ráadásul már tömött volt, kiszedte a pasas és közölte, hogy milyen érdekes, nincs is alászuvasodva, hát akkor csak úgy elhalt...


Ilyen van, hogy ennyire elnézik???? Vagy tényleg azzal lehetett a baj, csak máshova sugárzik ki?


2012. máj. 4. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy átsugárzik. Nekem csak egy gyökér van ami bent maradt, még nem szedték ki, néha begyullad, de olyankor az egész bal fogsorom fájni szokott....
2012. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem, mert már nem tudok úgy sem mit csinálni.. jövő héten megyek vissza, akkor majd szólok. Most, hogy érzem, fájdogál megint és piszkálom a nyelvemmel és a hatosomat piszkálom, mint eddig, az fáj, de a négyesemet kezelik. :S
2012. máj. 5. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha volt röntgen is, nem hiszem hogy elnézték volna, de elmehetsz esetleg másik fogorvoshoz, nekem olyan volt, hogy sztk-s fogorvos (sulival voltunk) közölte velem, hogy van 6 lyukas fogam, (meg beszólt hogy sose mosok fogat biztos, meg tuti nincs magándokim, mert akkor nem így néznének ki a fogaim, mondtam neki hogy nem jövök hozzá vissza, mert magándokihoz szoktam járni... szóval na, érdekes volt) elmentünk a magándokimhoz, ő meg mondta hogy ez hülyeség, csak egy lyukas fogam volt.. Nem tudom mit látott az előző... A lényeg, hogy szerintem érdemes különböző dokikhoz elmenni, ha nem vagy biztos a dologban.
2012. máj. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én hét után találtam ide, most ez jó hely, csak fura ez a fájdogálás. Bár most nem érzem egyáltalán már. Lehet tényleg csak kisugárzott onnan.


Nekem magán helyen volt olyan, hogy mint valami szellemi fogyatékossal úgy beszéltek velem és előadták, hogy már holnap jönnöm kell különben kirohad az összes fogam és valami 12 fogat akart darabonként 14 ezerért tömni, mert olyan rosszak... Ez volt két éve. Azóta járok a mostani helyre és ez a második, amit csinálnak, de ugye ez sem volt szuvas, csak megadta magát a tömés alatt, ami állítólag előfordul. A többire még most is azt mondják, hogy makk egészségesek.

2012. máj. 5. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!