Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A cserszömörcés szájvíz...

A cserszömörcés szájvíz sárgíthatja a fogakat?

Figyelt kérdés

Nem régóta használom, de a pohár, amiből hörpintem és a mosdó is kissé sárgásan elszíneződött… rosszul gondolom, hogy akkor a fogakat is elszínezi?

Van alternatívája ennek a szájvíznek, ami szintén a fogínynek jó, és rendszeresen használható?



2012. máj. 2. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, de talán rá is van írva. Ha jársz félévente fogorvoshoz, akkor le is polírozza róla ezt két perc alatt. Vagy használj dörzsölősebb fogkrémet, bár nekem az ilyesmi nem vált be. Elvileg rá szokták írni, ha sárgít valami.

Én Colgate-et használok (rózsaszín folyadék), attól nem tapasztalok sárgulást. Fogorvostól vagy gyógyszertárban kérdezz rá.

2012. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! A Colgate is az ínyre jó kifejezetten? Naponta lehet használni (a cserszömörcésre az van írva, napi 3x).

Nem látom ráírva, hogy sárgít… igen, gondoltam én is, hogy fogporral kicsit lesikálom a fogaim, de hát elvileg azt gondolnám, a szájvizet fogmosás után kell használni, tehát utána már nem kéne öblögetnem/sikálnom, mert „elveszi a hatást”.


Járok félévente políroztatni/fogkőtleníteni, de ha durván sárgít, fél év alatt rémesen festenék tőle. :)

2012. máj. 2. 13:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez egy kérdő mondat lett volna:

Naponta lehet használni (a cserszömörcésre az van írva, napi 3x).?

2012. máj. 2. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!