Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyermekkorban menyibe kerül a...

Gyermekkorban menyibe kerül a fogkő leszedés, ha csak kisebb mértékbe van fogkő? 15/L

Figyelt kérdés
(Ez úgy értem hogy ha nem nagyobb mértékbe van fogkő, csak azért hogy fehérebbek legyen a fogaim. ) Hétfőn megyek az fogorvoshoz, hogy megnézze hogy van-e egyáltalán fogkövem. :) Eléggé vigyázok a fogaimra de mondjuk-ha fogköves a fogam gyermekkorba menyibe kerül a leszedése?? Anyukámnak csinálták már régebben de neki ingyen. De én inkább szeretném most tudni hogy kb.menyire számíthatunk. A válaszolóknak előre is köszönöm!!! :)
2012. márc. 25. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
SZTK-s fogorvosnál ingyenes.
2012. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magánrendelőkben 2-2500 ft, az OEP finanszírozott rendelőkben ingyenes.
2012. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dm-ben beszerezheto egy, Dentomin-h puder, aminek a rendszeres hasznalataval megelozheto a fogko pl. tehat ezt ajanlom, hogy szerezd be. Ez feheriti is a fogakat, a csaladom mar nagyon regota hasznalja ezt.
2012. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Körzeti fogorvosnál ingyenes minden fogmegtartó kezelés. (gyökérkezelés, tömés, fogkő leszedés...) Neked is van körzeti fogorvosod menj oda mindenféleképpen. Fura amúgy, hogy gyermeknek írod magad 15 évesen, már fiatalkorú vagy 14 felett, nem gyermek, de azért aranyos. :)))

Én is vigyázok nagyon a fogaimra, megyek is félévente max. anyához.:D (ő fogorvos :) ) Jó látni, hogy más fiatal is törődik vele ennyire. :)

2012. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak!! :) Jah és a Dentomin fogpor meg próbálom,lehet holnap veszek is egyet.. gondolom a gyógyszertárba lehet venni :DD Igen,háááát... bocsi,gondolom rosszul jött le ez az egész kérdés.. :DD én rosszul fogalmaztam meg, de gondolom így is lehet érteni. :)))
2012. márc. 25. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!