Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozót mennyi idő...

Fogszabályozót mennyi idő "megszokni"?

Figyelt kérdés

Tegnap megkaprtam a ragasztott fogszabályozómat, nyolc gyűrűvel, szájpadlásos ívvel. Nagyon szörnyű, enni se tudok vele, majd megfulok, hányingerem van.

A kérdésem az lenne, hogy ez idővel csillapodik és újra fogok tudni enni vele "szilárdat"? Ez azért lenne fontos, mert súlyproblémáim vannak és nemigazán szeretnék kilókat fogyni, amelyeket nagyon nehezen tudtam felszedni magamra. A szájbelsőmet is kikezdte egy-két helyen, de azt az orvostól kapott viasszal korigálom. Várom a tapasztalt fogszabályozósok válaszait. Mit tehetnék annak érdekében továbbá, hogy minél hamarabb, és hatékonyabban véghezvigyem a kezelést.



2012. márc. 23. 21:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig ettem: krumplipűré, főtthús, banán, túrórudi, piskótatallér.
2012. márc. 25. 20:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :) Hát remélem mihamarabb meg fogom szokni, majd meglátjuk.. /utolsó voltam/
2012. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!