Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik első fogam elején...

Az egyik első fogam elején nincs íny:S mitől lehet? 14/F

Figyelt kérdés
és még azt szeretném kérdezni, h fogszabályzásra h kell menni? beutalóval? és azt iskolai orvostól kell szerezni? előre is köszönöm...

2012. márc. 18. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor hol van a fogad? Hogy hogy nincs az elején íny?
2012. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ott úgy az elején ...:D de nem tudom értelmesen elmagyarázni...
2012. márc. 18. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi van ott szerinted?
2012. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van ott íny, de nem olyan nagy, mint a többinél.
2012. márc. 18. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ínyed miatt nem kell aggódni - hacsak nem vérzékeny és/vagy piros. Fogszabályozásra az iskola fogászaton vagy a körzeti fogorvos ad beutalót, de van ahol maga a fogorvos végzi.
2012. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fel van húzódva az ínyed, nekem is ugyanez a panaszom, azzal nem lehet semmit csinálni, óvatosan moss fogat, ne dörzsöld nagyon a fogad tövét, nehogy föntebb húzódjon. Mióta tart ez neked? mert én 2 napja éreztem, hogy szörnyen érzékeny lett a töve, ezért mentem fogorvoshoz, és mondta ezt a felhúzódásos dolgot.
2012. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem nem fáj://
2012. márc. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!