Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk vagy magán fogorvoshoz...

Sztk vagy magán fogorvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem ismerek egyet sem,viszont nemigen költenék sokat a fogászatra,mert így is eléggé félek elmenni,de 4fogam tuti lyukas+ 1 letört.Vajon van különbség,hogy sztkban csináltatom vagy fizetősnél?Úgy értem a bánásmód,érzés.
2012. márc. 12. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Bánásmódban biztos lesz, legalábbis feénk ég és föld a különbség. Érzésben talán annyi, hogy a feneked is ki...., hogy fizess :D Nem lesz olcsó dolog, de rendesen megcsinálják, és ami fő, fájdalommentesen és emberséges hozzáállással. Ha megteheted, akkor válaszd a magándokit.

De érdeklődj utána, lehet, hogy felétek nagyon rendesek az SZTK-s dokik is. Ha ez így van, akkor felesleges pluszpénzeket kidobni az ablakon.

2012. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. SZTK-ban egy full kedves nőt fogtam ki, viszont egy hónapja cseszik bejönni, így átmegyek magándokihoz. Ott a pénzedért azt kapod, amire valóban szükséged van, csak győzd megfizetni.

Vannak nagyon emberséges dokik az sztkban is tényleg, csak fogj ki pont egy olyat aztán ne havonta 1 időpontot adjon...

2012. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak az SZTK-val, több fogamat is elrontották. Azóta magánhoz járok, nagyon szakszerűen rendberakta a fogaimat, viszont tényleg húzós.

De SZTK-ban is ki lehet fogni jó dokit.

2012. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos se sztk-s se magándokit nem ismerek:S voltam 2éve egy ajánlott sztk-snál de ő aztán nagyon rossz volt.Az Örs vezér téri rendelőbe mennék,de senkit nem ismerek ott.Sajnos nem engedhetem meg magamnak,hogy hatalmas összegeket költsek ilyenekre:(
2012. márc. 12. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! ha 10. kerületben laksz, ajánlom az egészségházban dr. kiss melindát. nekem ő csinálja a fogamat, nagyon kedves, aranyos, úgy mentem oda, hogy majdnem elfutottam, aztán hozzámszólt 2 szót, és onnantól kezdve semmi bajom nem volt, ilyen kedves, és tipikusan olyan nő, aki sztem a légynek sem ártana. most épp nincs pénzem, de ha végeztünk a kezelésekkel, és rendbeteszi a fogamat, biztos kérek tőle egy névjegyet, hátha rendel máshol.
2012. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ja, és egyébként én is vonakodtam az sztk fogászattól, mert előtte anyukám mindig elvitt magánorvoshoz, de amióta vállalkozóként magamnak fizetem be a tb-t, tehát nem csak "levonják", jobban érzem annak a pénznek a súlyát, és egyáltalán nem érzem azt, hogy én "ingyen" járok oda. majdnem 20ezer ft tb-t fizetek be havonta, és ha ezt eltenném minden hónapban, 1 évben egyszer olyan rendelőbe mehetnék, amilyenbe szeretnék... úgyhogy egy percig sem fogom magam rosszul érezni az "ingyen fogászat" miatt, főleg, hogy más orvoshoz nem járok, egyedül nőgyógyászhoz magánrendelőbe, ott mégiscsak másik zónában turkál a doki.. pont emiatt a feszengés miatt, meg "debil orvostól való félelem" miatt sajnálom, hogy ilyen ratyi magyarországon az egészségbiztosítás. az egész el van rontva, de gondolok itt az orvosokra is, hidd el, ha meg lenne fizetve, nem lenne ki mindene pár év meló után..
2012. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!