Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hova menjek Szegeden fogorvoshoz?

Hova menjek Szegeden fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni? Az SZTK-ba nem szeretnék menni, de túl sok pénzem sincs. Olyan fogorvost keresek, aki jól dolgozik és megfizethető. Nem fáj a fogam, de egy ellenőrzés már jó lenne.
2011. dec. 29. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tudnék ajánlani, de nem a legolcsóbb.

Viszont tőlem csak ellenőrzésekért nem szokott pénzt kérni.

2011. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint ezt úgy értem, hogy gondolom mástól sem. :)
2011. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit jelent a "nem a legolcsóbb"? Mennyibe kerül egy tömés? 2 éve 7000 Ft-ot fizettem. És ki lenne a doki?
2011. dec. 29. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:

12-18 körül, attól függ, hogy melyik fogról van szó, hány felszínű a tömés, stb.

Ha belefér ez az árkategória, elküldöm priviben a nevét, elérhetőségét, ha nem, akkor hátha jön vki, aki tud olcsóbb (de tuti nem jobb :D) dokit ajánlani. :)

2011. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nekem túl drága. Igaz, hogy nem fáj a fogam, de szerintem néhány régi tömést ki kellene cserélni, meg az egyik koronát megnézni és az egy kisebb vagyon lenne. Azért köszönöm!
2011. dec. 30. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem tudok segíteni. Szemorvosból, nőgyógyászból tudnék legalább 2-t ajánlani, de akárhogy gondolkozok fogdokiból nem tudok olyat, aki olcsóbb is és amellett szakmailag is korrekt.

Persze azért nem ismerem Szeged összes fogdokiját, őszintén remélem, hogy jön vki, aki tud segíteni neked. :)

2011. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!