Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van az hogyha éjszakára...

Miért van az hogyha éjszakára beteszem a kivehtő fogszabályzóm reggelre nagyon szépek a fogaim de délutánra már megint visszaáll? 2 éve van meg .

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 16:35
 1/4 anonim válasza:

Nekem nemrég óta van éjszakai. Pontosan nem tudom válaszolni , de kérdezd meg az orvosodat ha legközelebb mész. Mindig amikor visszaáll, minden nap ugyan annyira áll vissza? vagy látsz rajta valami javulást?

Lehet hogy az kéne (de nem tudom) hogy egy nappalit föltenni. (mondjuk ez orvostól függ , hogy ő hogy gondolja). Bocsi hogy nem egyértelmű választ adtam. :S

2012. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tetetsz fel, egy állandó fogszabályozót?
2012. márc. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt, annak ellenere, h volt belulrol egy rogzito sin is, es a ketto ellenere (ejszakai fogszabalyozo, es az iv) mozogtak a fogaim. Ez egyaltalan nem normalis, es hosszutavon a fogak elvesztesehez vezethet. Nekem az orvos rontotta el az egeszet, azota valtottam dokit, es fixalta. Sajnos sok a hozza nem erto "orvos", az embert persze meg jol lehuzzak.
2012. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igaz sok a olyan de olyan orvost keres aki fogszabályzó szakorvos pl nekem a körzeti fogorvosom az le van téve a fogszabi vizsgája
2012. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!