Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már valakinek aftája...

Volt már valakinek aftája hogy kell kezelni mennyi idő még elmúlik és ha továbbterjed akkor mi a tehendő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
az aphta kb 1 hét mire elmúlik. Ált nem terjed, csak ha kézzel vagy valamivel tovább viszed. Tantumverde spray jó rá.
2012. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi csak nemsokára megyek fogszabályzásra és ott így nem nyúlhatnak a számba én corsodillal öblögetek az jó rá?
2012. febr. 25. 15:43
 3/3 anonim válasza:
Nekem 12 évesen volt aftám akkor egész nyáron és az egész számban , nem tudtam enni semmit még inni is alig , az ágyból sem tudtam felkelni egész nap feküdtem . Mondhatom nem volt valami kellemes ! Nekem escsetlnem és öblögetnem kellet glycosepttel ! Ecsetelés azt úgy kell csinálni (ha még mindig van vagy megint lesz ) hogy egy fültisztítóra csepentesz pár cseppet , és jó alaposan bedörzsölöd vele a hólyagokat , az se baj ha kipukkadnak , azt is megmondom hogy ez sem kellemes ! Öblögetni pedig úgy hogy egy pohárvízbe 5-10 cseppet és azt elöblögetni ! Remélem segítettem :)
2012. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!