Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » ILYENKOR VAN ÜGYELET?

ILYENKOR VAN ÜGYELET?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a leghátsó fogam elképesztően,elviselhetetlenül,borzalmasan fáj..kipróbáltam mindent de komolyan belehalok :S Az a probléma,hogy az egész fogam letört,és szájsebész tudná kiszedni...igen tudom,elhanyagoltam...De kérlek segítsetek,ilyenkor van ügyelet? vagy ahova eltudok menni?:SS:( Köszönöm

2012. febr. 22. 03:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jaa,és az arcom is feldagadt:((
2012. febr. 22. 03:30
 2/12 anonim ***** válasza:
nehéz ügy. Szerintem fogászati ügyelet nincs éjjel. Talán ha a sima orvosi ügyeletre elmész kapsz valamit rá, hogy kibírd a reggeli nyitásig. Vagy ott is tudnak segíteni, márha valamelyik kórházi sürgőségire mész. Nem tudom tényleg. Pesten lehet van, itt eger környékén ilyenkor nincs.
2012. febr. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! Budapesti vagyok...Hulla fáradt vagyok,de nem tudok aludni,sőt már azon az oldalon a fejem is fáj,ahol a fogam :(( áááh...
2012. febr. 22. 04:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
7.ker.Akácfa u 13
2012. febr. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne:

[link]


Most már rengeteg maszek fogorvos is rendel éjjel, neten megtalálhatók, ha beírod, hogy fogászati ügyelet.

2012. febr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én 2 ügyeletről is tudok, ami NON STOP nyitva van, bejelentkezés nélkül is fogadnak! A fogfájás kellemetlen dolog, és általában este-éjjel tör rá az emberre, ami elviselhetetlen, nem nyugtatja semmilyen fájdalomcsillapító. Be van gyulladva a fogad(gyökere) vagy húzni kell, vagy gyökérkezelni.

1: SOS Dent (6.ker. Király u. 14.)én itt voltam többször is,és korrektek a fogorvosok, rendesek.

2: J+J Dent.(5.ker. haris köz.5. 1em.)

2012. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek
2012. febr. 22. 11:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Most már jól vagy? Mi lett?
2012. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Huhh,szájsebészeten kirángatták,utána pedig összevarrták.. :S
2012. febr. 23. 08:13
 10/12 anonim ***** válasza:
melyiknél voltál?
2012. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!