Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan derítsem ki, hogy ki a...

Hogyan derítsem ki, hogy ki a körzeti fogorvosom?

Figyelt kérdés

2 hete kis lyuk van az egyik fogamon és mikor a fogászatra mentem elküldtek azzal, hogy én már nem ide tartozom!Elköltöztünk.

Azóta nyomozom, hogy ki lehet az orvosom, mert a rendelőben ez az utca (tavaly lett elnevezve) nincsen semelyik körzet papírjára kiírva!

Székesfehévráról van szó!

Tudna valaki tanácsot adni?Sürgősen kellene már fogorvoshoz mennem, mert a lyuk szépen növekszik :(((


2012. febr. 17. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A googliba beírod, hogy Sz.fehérvár, fogorvosi rendelők, és kiadja.
2012. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom az asszisztensnő meg tudja mondani.
2012. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó kis fog-ós kérdés. Ez uj utca, vagy csak átnevezték egy régiről? Próbálkozz a közelben levő utca fogdokijánál érdeklődni
2012. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
felhívod az sztk-s és megadod a lakcímkártya szerinti címed, és megmondják
2012. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezeket sajnos probáltam mielőtt kérdeztem:

Google-kiadja az összes SZTK-s dokit.

Az asszintens nem tudot segíteni, azt mondta csak annyit tud, hogy "ide" már nem!Ki van írva az ajtókra.

Másik dokikat probáltam- leráztak, hogy neki most dolga van.Majd kérdezzem meg mástól, de ha nincs kiírva akkor senki nem tudja.

Végül kinomba felhívtam a fogászati rötgent-ott legalább pár szót tudtam váltani a hölgyel szerinte ÁNTSZ-t kell felhívnom, talán ott tudnak majd segíteni.ÁNTSZnél persz péntek Du. telefont fel nem veszik....

2012. febr. 17. 17:28
 6/12 A kérdező kommentje:

"Jó kis fog-ós kérdés. Ez uj utca, vagy csak átnevezték egy régiről? Próbálkozz a közelben levő utca fogdokijánál érdeklődni"

Sajnos nem átnevezés, hanem új utca!A közelben lévő utca dokiját kérdeztem, de sajnos nem tartozom oda!Azt mondta neki csak az ajtón kiírt utcákat kell ellátnia!Még az is lehet, hogy sehová nem tartozom????Mivel még nincs az utca a megfelelő szerveknél bejelentve?

2012. febr. 17. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel a jegyzőtöket, neki mindenről tudnia kell! Mondd el a kálváriádat, akkor legalább szembesülnek, hogy nem megy ott minden olyan frappánsan.Mindenképpen a polgi. hivatalnál érdeklődnék.
2012. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg egyébként hét végén már nem tudsz sehol fogtömést intézni. Nincs szomszéd, akinél érdeklődhetsz, hogy ők hová járnak? Hétfőig ne rágj azon az oldalon, s talán nem nő a lyuk tovább!:)
2012. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Meg egyébként hét végén már nem tudsz sehol fogtömést intézni. Nincs szomszéd, akinél érdeklődhetsz, hogy ők hová járnak? Hétfőig ne rágj azon az oldalon, s talán nem nő a lyuk tovább!:)"

Az ötlet nem rossz,de sajnos még nem sokan laknak az utcában -talán 2 cím!Pont úrinépek!Gondolom ezek soha nem járnak SZTK-s orvoshoz....

2012. febr. 17. 18:08
 10/12 A kérdező kommentje:

Megprobálom, de ez már megint nem 1-2 nap lesz mire fogorvoshoz jutok :(

Milyen egy rugalmatla dolog, hogy semmiképpen nem fogadnak!Már azon gondolkodom megpróbálom az ügyeletet holnap, de lehet ott meg nem foglalkoznak velem, mert nem ügyeleti eset vagyok!

2012. febr. 17. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!