Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van ilyen fogorvos?

Van ilyen fogorvos?

Figyelt kérdés

Aki nem csak fúr, farag, töm,húz stb, hanem természetes gyógymódokat IS alkalmaz. Aki esetleg felhívja a figyelmet milyen vitamint szedjek, mit egyek, hogyan mossak fogat, milyen fogkrémet használjak. Aki TERMÉSZETES GYÓGYMÓDOKAT ajánl, ha van a problémára olyan megoldás, nem rögtön gyógyszer stb. Aki ezt a pluszt is alkalmazza, mert érdeklődik a szervezet összefüggéseiről, mert ugye minden mindennel összefügg. Mert ezzel az erővel, amelyik nem ilyen hívhatnám fogtechnikusnak is, hiszen csupán "kalapálni tud", meg nem akartam ezzel ugye a valódi értelemben vett fogtechnikusokat sérteni. Nekik nem is a gyógyítás a feladatuk.


Itt egy példa: régen az egyik fogorvosom (már rég bejöttek a "fehér tömések", és már ő is alkalmazta, mégis azt mondta, azért tömi be amalgámmal, mert az tartósabb. Pedig előtte már nálam is használt mást. Én annak idején persze tudatlan voltam.

Azután pár év múlva sorba kiszedegette az amalgámokat és felhívta rá a figyelmem, hogy ez jobb ha nincs ott. Szépen nagyobb,mélyebb lyukakat csinált az új, korszerű töméseknek, ettől ugye még jobban romlik a fog, majd szépen jöttek is a gyökérkezelések egy idő után.


2012. febr. 17. 14:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha tudsz ilyet, mondd el hol találom.
2012. febr. 17. 14:35
 2/3 anonim ***** válasza:
aha, az én fogorvosom ilyen! :)
2012. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyre több ilyen van, most nem jut eszembe a neve akihez pár éve jártm a Nyugatinál rendelt, de itt válogathatsz:


[link]

2012. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!