Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nekem nem kivehetös fogsorom...

Nekem nem kivehetös fogsorom van, tehát ( ragasztott), és nem tudom mivel tehetném fehérebbé mert már eléggé besárgultak, van erre valamijen fehéritö megoldás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 06:37
 1/5 PetFen ***** válasza:
Sajnos semmivel ,mivel magát a kerámiát nem lehet fehéríteni ,híd/korona cserével lehetne világosabb fogszín elérni..
2012. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nikaa11 ***** válasza:
Naponta 2szer mosd meg szódabikarbónával.Vizezd be a kefét és mártsd a porba.fényes és fehérebb lesz.
2012. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
NINCS, nekem is van, de soha nem tudtam elérni, hogy megint az a szép fehéres átlátszó színű legyen... :) de az 1. válaszolónak ezt üzenem, nem kerámiából készülnek a kivehetős fogszabik! :)
2012. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PetFen ***** válasza:

Oké, félre olvastam,de szépíthetek annyiban,hogy a kivehető fogpótláshoz is lehet kerámiából készült fogakat kapni ..

amúgy kedves utolsó te is elírtad ,mert kivehetős fogszabályzót írtál ,amikor is fogsorol van szó..

a szódabikarbóna ebben az esetben nem használ szerintem..

2012. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen, bocsánat félre írtam én is, de a szódabikarbóna szerintem csak fogfehérítésre hatásos, de fogsorra nem, de kitudja, próbáld ki!
2012. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!