Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok nektek is ugyanígy...

Fogszabisok nektek is ugyanígy volt?

Figyelt kérdés
Felrakták a fogszabályzót pár napja. Nem húzott rajta semmit, csak, hogy szokjam. Viszont fájdogál attól még evéskor a fogam, meg nyomásra meg minden 1-2. Nagyon rossz. Szóval nektek ez meddig tarott? Hány napig kb.? És, ha húznak rajta ugyanilyen lesz?
2011. dec. 16. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha húznak rajta, sokkal, de SOKKAL rosszabb lesz, ismerősöm egy hétig alig bírt enni, nekem volt, hogy reggel a kávé sem akart lemenni. Persze csak az elején, aztán meg fogod szokni, hogy néha fáj.
2011. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Juj, de szuper. :D
2011. dec. 16. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor feltették kb 2 hétig fájt, aztán elmúlt. A húzás szerintem nem ennyire durva, én csak 1-2 napig éreztem utána, és feleannyira sem fájt, mint az elején.
2011. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hétig?? De akkor húztak rajta amikor felrakták?
2011. dec. 16. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor felrakták. Én másnap sírva mentem a fogorvoshoz vissza, hogy nem érdekel mennyibe került, vegye le (pedig akkor voltam 22 éves, és nem vagyok egy kényes típus). Habár nekem tett fel harapásemelőt is, szóval rosszabb volt mint egy sima fogszabályzó.

Szerencsére nem vette le akkor, és most szép fogaim vannak :) A végére egészen megszerettem.

2011. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uhhhh. :/ Hát másnap engem is a sírás kerülgetett, mert nem tudtam enni még vajpuha pogácsát sem. :/ Már kezdem megszokni, bár még kicsit mindig érzékeny keményre.
2011. dec. 18. 14:11
 7/7 anonim válasza:
Nekem most vették és visszagondolva nem volt oan szornyu. Mikor feltették kb. egy hétig fájt, aztán megszoktam. Mikor húzott rajta akk. már csak 1-2 napig, de én minnél többet ragtam, h hamarabb elmuljon a fájdalom, többnyire ragoztam :D ne izgulj nem olyan szörnyű és utána nagyon fogsz örülni ha leveszik, bár nekem adtak utána éjszakait amit éjjel nappal hordanom kell h ne menjenek vissza a fogaim. Ám. Ezzel kinek milyen tapasztalás van?
2011. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!