Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes tömés. Azaz jöhet...

Ideiglenes tömés. Azaz jöhet a gyökérkezelés vagy ez még nem biztos? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ma voltam fogászaton és kifúrta a doki a fogamat és ideiglenes tömést tett bele. Héten kell visszamennem. Mikor számíthatok gyökérkezelésre? Van még esély, hogy sima tömést kapok? Illetve az természetes, hogy málik ez az ideiglenes tömés, illetve fura ízt érzek a torkomban. Illetve UV lámpával sem világította meg az ideiglenes tömést, ez azt jelenti, hogy kiszedi és gyökérkezelés? Szerintetek?
2011. nov. 28. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ja és nekem mondta a doki, hogy puhább dolgokat próbáljak meg enni.. mert úgy derül ki igazán..:) szóval pici kenyeret például próbálj meg... :)
2011. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi. :)
2011. nov. 28. 20:03
 13/14 A kérdező kommentje:
Ma mentem vissza. Betömték a lyukat. Most még néha 1-1 másodpercre érzem a fogam, de nem fáj. Ez természetes igaz? Eleinte nem jött ki amúgy az ideiglenes tömés ezért kifúrta érzéstelenítő nélkül.
2011. dec. 1. 19:23
 14/14 anonim ***** válasza:
nyugi! ez normális! :)
2011. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!