Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Betomott fog milyen esetekben...

Betomott fog milyen esetekben faj?

Figyelt kérdés
Nemreg tomettem be a fogamat!Elkezdett romlani a bolcsesseg fogam s 1 het hatalmas kinlodas utan beneztem az orvosomhoz. Csak kiakarta eloszor kezelni, beletett valamit a fogamba s azt mondta varjunk mert ha megfajdul akkor betomi most. Nagyon megfajult s elkezdte tomni, viszont az inekcio ellenere is neha neha fajt amig takaritotta. # inekciot kellet beadjon mert maskepp nem tudott dolgozni annyira fajt,vegul aztan kiszunt. De amikor az utolso simitasokat vegezte ismet belenyillalt. A tomest koveto heten meg fajt a fogam de gondoltam hogy tok termeszetes ha egy kicsit faj. Most eltelt mar 1 honap s meg mindig belekezd fajni s jo ideig faj majd magatol kiszunik. Tapasztaltak velemenyet kerem hogy mi ez? Nem takaritotta ki rendesen? Bennemmaradt 1 rosz darab s az most tovabb romlik? Persze ha tovabbra is igy lesz elmegyek hozza s megmondom mi van de azert erdekel mi van. Ja es mit tud ebben a helyzetben velem csinalni ugyanis rossz nem latszik a fogamban ,ki kell huzni ha nem fog szunni elmullani a fajas?
2011. nov. 26. 22:25
 1/3 A kérdező kommentje:
"3 inekciot kellet beadjon " -ezt akartam
2011. nov. 26. 22:27
 2/3 anonim ***** válasza:
gyökérizé
2011. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy a gyökérkezelés nem volt megfelelő,így a fogideg élve maradt,azért fáj a fogad.Kutyaütő a fogorvosod!
2011. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!