Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elmentem fogorvoshoz fogszabályzó ügyben, mivel kicsit csálén áll az egyik fogam. Reméltem, hogy ő majd rendbehozza. Ő közölte, hogy ahhoz, hogy meg tudja csinálni, ki kell húznia az egyik jó fogamat, ami ráadásul jó helyen is áll és gyönyörű fehér(ezt meg kellett jegyeznem). Ti mit tennétek? Kihuzatnátok?
2011. nov. 10. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

én megtettem, és nem bántam meg

szerintem ne félj tőle, nekem a foghúzás minden fájdalom nélkül elmúlt, a helye is gyorsan begyógyult, mivel egészséges fog volt

és mostmár bátran mosolygok - előtte meg nem mertem bátortalanul sem...

2011. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de amúgy, ha nekem ki kell húzni onnan egy fogamat, mert teszem azt elrohad, akkor a kis csálé ugyanúgy bemegy a helyére, mint fogszabályzóval.
2011. nov. 10. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tenném meg. Nekem nagyon kevés hely volt a számban, a fogdokim mégis megoldotta foghúzás nélkül. Ha gondolod megadom az elérhetőségét.
2011. nov. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! nagyon megköszönném, ha elküldenéd, igen:) Remélem, hogy budapesti vagy:)
2011. nov. 15. 06:22
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem tok gorben alltak a fogaim es ket egeszseges fogat is kihuztak nekem, h a gorbek kiegyenesedjenek :P akkor nagyon sajnaltam, de mar nagyon szepek lettek azota, es mar fogszabalyzom sincs.... :)
2011. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Elenaaa válasza:

Nekem 2, egészséges, fehér, gyönyörű csontfogamat húzták ki.

Nem fájt, nem volt baj, és ma már (a "kedves" gyerekorvosnak köszönhetően 4 éves korom óta sárgásbarna!!!) fogaim szép fehérek.

Ha a doki szerinted ügyes, bízz benne.

Egy ismerősöm nem húzatta ki, rendszeresen fáj neki, hogy feszítenek a fogai.

De egyénfüggő, javaslok egy szakembert. :))

2011. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!