Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy a hátsó őrlőfoga...

Normális hogy a hátsó őrlőfogak 18 éves korom után jöjjenek ki?

Figyelt kérdés
alul 4 db azaz 2 pár hátsó őrlőfog van de nekem csak 3 van jobb oldalt hátul csak 1 és most kezdett el nőni mert éreztem h szúrja valami a nyelvem és ott bújik kifele egy új fog akkor az a 4. lesz nem?
2011. nov. 5. 13:32
 1/6 Antimod ***** válasza:
Az a bölcsességfogad lesz.
2011. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de még cska 27 fogam van és a nővérem is azt mondta, hogy ilyenkor jött ki neki is meg nem is fáj és ugy hallottam, hogy a bölcsesség fog fáj ha nő
2011. nov. 5. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó 4 nagyörlő=bölcsességfog. Vkinek ki se nő.
2011. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már a bölcsességfoga, amikor világosan leírta, hogy 27 foga van, meg az egyik oldalon csak 1 nagyőrlője?

Amúgy nem szokványos, de nem is példa nélküli.

Mondjuk az érdekes, hogy a dokik nem vették észre, hogy ott nincs fog...

De egy dokinak megmutathatnád, mert így az antagonistájának nem volt párja, tehát nem tudott mire "felfeküdni", így túlságosan kinőhetett,tehát lehet, hogy nem lesz túl jó a harapásod. Fogszabis dokinak mutasd meg-feltéve ha vagy ennyire igényes a fogaidra. :)

2011. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, tényleg lehet, hogy a bölcsességfoga -amennyiben csírahiány miatt nem bújt ki eddig a hetes.
2011. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát a másik oldalt is 2-3 éve jött ki, de elég későn érő vagyok borotválkoznom se kell a haverjaimnak meg már 2-3 éve
2011. nov. 5. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!