Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért zsibbasztja le a nyelvem...

Miért zsibbasztja le a nyelvem a Listerine?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Biztos többen használjuk a Listerine szájvizet, de kérdezem, nektek tutin működik? Okés, hogy jó lesz a lehelet, meg csökkenti a lepedékképződést talán, de előfordult már nálatok is, hogy lezsibbasztja a nyelveteket hosszú távon? Kb 2 hete elkezdtem használni minden nap 2x fogmosás után és 3. napra már a nyelvem elejét úgy éreztem, mintha megégettem volna forró levessel és az ételek ízét sem éreztem tökéletesen. Nem tudtam mire gyanakodjak, de amint nem használtam pár napig, elmúlt az érzés. Aztán most újra használtam több napja és megint mintha le lenne égve a nyelvem. Többet a közelébe sem megyek a Listerinnek, de mi lehet ebbe, valami sav vagy az alkoholnak ilyen dúrva a hatása?
2011. szept. 23. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld csak este használni. Nekem nem okos ilyen gondot, de nekem is marja a nyelvem, míg a számban van :D És a stay white-tól érzékenyek lettek a fogaim a hidegre, úgyhogy visszaálltam a zöldre.
2011. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stay WEhitenál nem éreztem ilyet ez amugy engem is érdekelne nekem pl a Citrusos (narancssárga) az egész pofámat lezsibbasztja:D
2011. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én nyelvemet is kegyetlenül marja, de már egészen megszoktam.. A többi márka annyira nem vált be.
2011. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fene tudja mitől lehet ez, de azon elfilóztam, ha a nyelvemen a bőrt 3 nap alatt kikészíti, akkor a fogzománccal vajon mi a helyzet? Hosszú távon lehet azt is elvékonyítja, aztán onnan már gyorsan jön a szuvasodás és lehet menni a dokibácsihoz tömésért, gyökérkezelését, műfogért. Ez neki sok-sok-sok pénz. Szóval nemtom, de nekem itt valami nagyon gyanús. :)
2011. szept. 25. 07:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt hasonló gondom a Listerine-nel, azóta kb fele-fele arányban higítom sima vízzel (vagy inkább 3:4 arányban :)), a nyelvmarás elmúlt, minden más maradt, legalábbis amennyire "ellenőrizni" tudom.


Tessa

2011. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!