Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meglazult a porcelán fogam?

Meglazult a porcelán fogam?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy kicsit lejjebb van a porcelán fogam. Elől egy darab van összesen, amit 19.5 évesen csináltattam, mert gyerekkoromban letört belőle egy darabka és beszürkült.

Most majdnem 28 éves vagyok, szóval lassan 10 éves a fog. Kislányom egy 20 perce még neki is vágódott a fejével, szerencsére neki kevésbé fájt. Nem koppant olyan hú de nagyot, de egy icipicit meglazult, és ha épphogy hozzáérek, már érzem. Egy kicsit, mintha mozogna is. Próbálok majd ma elmenni vele az orvoshoz, remélem, hogy csak a korona lötyög.

De ha már meglazult, akkor azt mindenképp ki kell cserélni, ugye? Egyébként annyira nem bánom, mert annak idején jól elszúrta az orvos. Miután feltette, közölte, hogy hagyott egy kis közt a két fog között, plusz kicsit szürkén hagyta a fogat, mert a többi is szürke. Mire megnéztem, és mondtam neki, hogy a többi fogam egyáltalán nem szürke és hogy pont azért akartam megcsináltatni, mert szürke volt az eredeti. Annyira nem szürke, mégis, mikor elmesélem valakinek, akkor mondják, hogy igen, ők is észrevették, hogy szürke. Az tuti, hogy ahhoz a dokihoz többé be nem teszem a lábam.

Mennyibe kerül kábé egy fog? Vidéken.


2011. szept. 13. 09:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!