Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit jelent, hogy "SZTK-ra...

Mit jelent, hogy "SZTK-ra felírt fogszabályzó"?

Figyelt kérdés

Ma voltam fogorvosnál (nálam hősök hőse tett:D) és azt mondta, hogy nagyon kellene egy fogszabályzó, mivel a fogproblémáim egy részét folyamatosan véve ez okozta, okozza most és fogja okozni ha nem lesz. Megkérdezte hány éves vagyok és még pont beleesek abba a tartományba, hogy fel tud nekem írni SZTK-ra fogszabályzót.

Na de mégis mi a francot jelent ez? Így mennyit kell fizetnem a fogszabályzóért? Miben más ha egy maszekban van csinálva?


2011. szept. 12. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tb támogatott....gondolom x éves korig lehet ezt,ha felnöttként akarnál,már nem lenne támogatott,és többe kerülne.
2011. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

És így támogatva mennyit kell fizetnem?

2011. szept. 12. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly fizettem ki, 80 ezer volt az alsó-felső fogszabályozó TB támogatottan. 18 éves kortól már nem támogatják, úgy kb. 200 ezernél kezdődik egy fogsorra a szabályozó. Meg lehet venni egészségpénztárra is.
2011. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!